Dámský klub pro úspěšné ženy

Dámský klub pro úspěšné ženy vzniká v těchto dnech v Uherském Hradišti. Jedná se hlavně o dámy, které zaznamenávají úspěch ve svém profesním životě. Jsem sice na rozpacích, jestli je to správně, ale je to tak. Jmenovaný „Dámský klub“ si dal za úkol sdružovat úspěšné ženy z trojměstí Uherské Hradiště, Kunovice a Staré Město.

Je pravdou, že dámské kluby podobného ražení fungovaly už za první republiky a byly velmi oblíbené. Nápad to jistě není špatný a i plány, jak by měl fungovat, nevypadají vůbec špatně. Chystají se různé zajímavé besedy, klubová setkávání s tématickým zaměřením, poradenství a jiné velmi zajímavé aktivity. Cílem je hlavně příjemné a přátelské setkávání za účelem inspirace a navázání nových pracovních, ale také osobních vztahů. Jen se trochu bojím, aby zde nedošlo spíše k takzvanému „vyčlenění“ než „začlenění“, jestli mi tedy rozumíte. Aby to některé ženy spíše neodradilo, než zaujalo.

Jaká témata si ženy zvolí, jestli dají přednost práci, rodinnému životu a dětem nebo filozofickým úvahám, záleží jen na nich. Nebo třeba to všechno skloubí dohromady, i to se při troše fantazie dá. Všechno jde, když se chce, znáte to. Já osobně bych se přimlouvala udělat sem tam někdy něco i pro ty méně úspěšné, jak jinak by se dostaly k informacím a zkušenostem. Nejlepší způsob je předáním informací od těch, které už úspěšné jsou. Rozhodně by to měla být příjemná a inspirující relaxace, která ženy povzbudí a posune o kousek dál v jejich životě. Myslím si, že i to je hlavní záměr organizátorů vznikajícího „Dámského klubu“.

Tak se necháme překvapit, milé dámy, jakmile se bude v „Dámském klubu“ něco připravovat, budu vás včas informovat.

 
 

Dámský klub pro úspěšné ženy VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Dámský klub pro úspěšné ženy

Dámský klub pro úspěšné ženy AUTOR:

km

Dámský klub pro úspěšné ženy DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

I tento víkend Vám nabízíme ty nejlepší akce z okolí Uherského Hradiště. Příjemné dny můžete strávit nejen v Buchlovickém amfiteátru, ale program plný zábavy je pro Vás připraven i v Uherském Brodě na festivalu. (celý článek)

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet vozidla s chodkyní? (celý článek)

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

VÝCHODNÍ MORAVA – Květen začne tradičním Svátkem práce, který je dnem volna. Na Východní Moravě se ponese ve znamení mnoha prvomájových akcí. Pestré budou i další dny. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )