Dámský klub pro úspěšné ženy

Dámský klub pro úspěšné ženy vzniká v těchto dnech v Uherském Hradišti. Jedná se hlavně o dámy, které zaznamenávají úspěch ve svém profesním životě. Jsem sice na rozpacích, jestli je to správně, ale je to tak. Jmenovaný „Dámský klub“ si dal za úkol sdružovat úspěšné ženy z trojměstí Uherské Hradiště, Kunovice a Staré Město.

Je pravdou, že dámské kluby podobného ražení fungovaly už za první republiky a byly velmi oblíbené. Nápad to jistě není špatný a i plány, jak by měl fungovat, nevypadají vůbec špatně. Chystají se různé zajímavé besedy, klubová setkávání s tématickým zaměřením, poradenství a jiné velmi zajímavé aktivity. Cílem je hlavně příjemné a přátelské setkávání za účelem inspirace a navázání nových pracovních, ale také osobních vztahů. Jen se trochu bojím, aby zde nedošlo spíše k takzvanému „vyčlenění“ než „začlenění“, jestli mi tedy rozumíte. Aby to některé ženy spíše neodradilo, než zaujalo.

Jaká témata si ženy zvolí, jestli dají přednost práci, rodinnému životu a dětem nebo filozofickým úvahám, záleží jen na nich. Nebo třeba to všechno skloubí dohromady, i to se při troše fantazie dá. Všechno jde, když se chce, znáte to. Já osobně bych se přimlouvala udělat sem tam někdy něco i pro ty méně úspěšné, jak jinak by se dostaly k informacím a zkušenostem. Nejlepší způsob je předáním informací od těch, které už úspěšné jsou. Rozhodně by to měla být příjemná a inspirující relaxace, která ženy povzbudí a posune o kousek dál v jejich životě. Myslím si, že i to je hlavní záměr organizátorů vznikajícího „Dámského klubu“.

Tak se necháme překvapit, milé dámy, jakmile se bude v „Dámském klubu“ něco připravovat, budu vás včas informovat.

 
 

Dámský klub pro úspěšné ženy VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Dámský klub pro úspěšné ženy

Dámský klub pro úspěšné ženy AUTOR:

km

Dámský klub pro úspěšné ženy DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

VÝCHODNÍ MORAVA – V červenci vyrazili do terénu značkaři Klubu českých turistů, aby vyznačili trasy zahrnuté do systému stezek cyrilometodějského putování. Do dnešního dne je vyznačeno více než sto kilometrů trasy, všech 315 kilometrů chtějí značkaři zvládnout do konce letošního léta. (celý článek)

Nezvládla řízení

Nezvládla řízení

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Žena vyvázla bez zranění. (celý článek)

Východní Morava: koštujte, bavte se, poslouchejte hudbu

Východní Morava: koštujte, bavte se, poslouchejte hudbu

VÝCHODNÍ MORAVA – Plná letních akcí je během července Východní Morava. Vyberete si z nabídky? (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )