Bizarnější sousedy jsem neviděla

Co je vám bližší, prorostený bůček, škvarky, kus uzeného nebo něco zdravého? Nebudeme si nic nalhávat, do zdravého životního stylu nám ještě ždibíček schází. Ještě nám to nakupování zdravých potravin nejde tak, jak bychom si představovali. A taky nabídka těch „nezdravých“ stále převyšuje ty „zdravé“.

A jak to funguje, když jsou tito dva vedle sebe, zkuste hádat? Tak právě tuto otázku jsem si kladla, když jsem zavítala do nové prodejny „Masa a uzenin“, která sídlí naproti obchodního domu Albert v Uherském Hradišti. Ovšem paradoxní je, že když vejdete dovnitř, přímo z prodejny je vchod do Zdravé výživy. Přišlo mi to natolik bizarní, že jsem se rozhodla vám o tom napsat.

Umístit provozovnu zdravého životního stylu přímo v prodejně s masem a uzeninami si žádá opravdu velkou odvahu. Jistě mi můžete oponovat, že každému, co mu milo je. Ale nevím, jak dlouho lze snášet psychickou stránku věci, už mnohokrát jsem byla svědkem naprostého prázdna ve „Zdravé“ a tuhých front sahajících až na chodník v „Mase a uzeninách“.

Kdo z koho se ani ptát nemusíme, při naší moravské nátuře můžeme těžko v dohledné době očekávat změnu. Jsme přímo odkojeni zabijačkami a různým jinými vesnickými radostmi. Na druhou stranu, ten kdo chce pěstovat zdravý životní styl, ten cestičku, jaká ho k němu dovede, řešit nebude, byť by vedla přes regály s masem a uzeninami. Mně jen to spojení přišlo tak zvláštní a nezvyklé, že jsem se s vámi o to chtěla podělit.

 
Reklama
 

Bizarnější sousedy jsem neviděla VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Bizarnější sousedy jsem neviděla

Bizarnější sousedy jsem neviděla AUTOR:

km

Bizarnější sousedy jsem neviděla DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Fantom hotelů

Fantom hotelů

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Muž si z hotelů odnáší televizory. (celý článek)

Vloupal se do provozovny

Vloupal se do provozovny

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pachateli hrozí až osmileté vězení. (celý článek)

Pátráme po devětapadesátiletém muži

Pátráme po devětapadesátiletém muži

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pomozte při pátrání po muži na fotografii. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )