Co je to metoda R U Š

Co je metoda R U Š a komu je určena? Už jste se někdy s ní setkali, říká vám ten název vůbec něco nebo ho slyšíte poprvé? Na mé zvídavé otázky odpovídala terapeutka Alena Klabanová, která se metodě RUŠ věnuje bezmála rok. Dostala se k ní, jak jinak, přes vlastní zkušenost. To už tak v životě bývá, že když člověk hledá, tak najde. Vlastně se mu to doslova postaví do cesty.

Jak se to přihodilo, že Aleně Klabanové učarovala zrovna metoda RUŠ? Při jedné návštěvě jejího manžela u ošetřujícího lékaře Dr. Nývlta, který se této metodě dlouhodobě věnuje, se o ní rozpovídal. Byl překvapen jejími účinky na klientův zdravotní stav natolik, že se o svou nabytou zkušenost podělil. Ať už se jednalo o fyzickou nebo psychickou stránku, hmatatelné výsledky byly viditelné ihned. U jedné z pacientek, která prodělala terapii metodou RUŠ, dokonce došlo k dramatické změně krevního obrazu.

To Alenu tak ohromilo, že se rozhodla metodě RUŠ věnovat. Absolvovala dva kurzy a začala s ní intenzivně pracovat, po tři čtvrtě roku usilovné práce se dostavily vytoužené sladké plody. Ovšem nemůžeme to paušalizovat, každý je jinak vnímavý a jeho problémy různě tíživé.

Takže o co vlastně jde? Každý v životě něco řeší, ať už jsou to spletité partnerské vztahy, finanční situace nebo pracovní sféra, zkrátka s lupou bychom hledali někoho, kdo nepotřebuje nic řešit, i když výjimky se samozřejmě najdou.

Podle toho, jaký problém řešíme, pracujeme krůček po krůčku na jeho vyřešení. Znovu si promítneme danou situaci, zavřeme oči a dostáváme se do centra dění. Pozorujeme, co to s námi dělá a jaké máme při tom pocity. I tady platí, že spolu úzce souvisí psychický a fyzický stav. Takže pečlivě sledujeme všechny vibrace těla, které v nás během terapie probíhají. Čistíme tím zároveň minulost, současnost i budoucnost. Ale to je opravdu velmi zjednodušený popis terapie RUŠ, chce to vyzkoušet a uvidíte sami, co to s vámi udělá.

Vždycky máte na vybranou, buď se chcete problémů zbavit, i když jejich řešení může být bolestné, nebo je dál budete ignorovat, schovávat a kupit. Tam se toho vejde, co říkáte… Nebo je můžete natrvalo zrušit a žít šťastný a spokojený život, tak co si vyberete?

 
 

Co je to metoda R U Š VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Co je to metoda R U Š

Co je to metoda R U Š AUTOR:

km

Co je to metoda R U Š DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Řidiče přemohla únava

Řidiče přemohla únava

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Nehoda na silnici I/50 zkomplikovala dopravu. (celý článek)

Pohřešovaná žena byla nalezena mrtvá

Pohřešovaná žena byla nalezena mrtvá

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pátrání po čtyřiadevadesátileté ženě je ukončeno. (celý článek)

Nestřežený okamžik

Nestřežený okamžik

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pro někoho okamžik, pro zloděje dostatečná doba ke krádeži. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )