Proč je to Duchovno tak drahé

Jistě se mnou budete souhlasit, že žít plnohodnotný život něco obnáší. A není to v žádném případě míněno po materiální stránce. Každý člověk je jedinečný, má svou hodnotu a měl by pěstovat úctu k sobě i druhým. Ale to je jenom základ toho, aby si utřídil, co vlastně v životě chce a kam jeho kroky směřují. V určité fázi svého vývoje může narazit na „něco neuchopitelného“, co si sám nebude moci vysvětlit a s čím zákonitě bude potřebovat pomoci.

Naskýtají se mu vždy dvě cesty a někdy i více. Buď se svým vlastním úsilím, pomocí různých životních situací a karambolů dostane k cíli své cesty sám, nebo si vezme někoho na pomoc. Musím vám upřímně říci, že s různými „rádci a pomocníky“ se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Vybrat si pro sebe to optimální vás může stát nejen úsilí, ale jak jsem zjistila, i spoustu penízek. Nic proti službě, každá má být po právu ohodnocena a zaplacena, o tom není žádných pochyb. Jde o to, abyste zbytečně neplatili za to, co už dávno víte.

Když začnete totiž hledat, zjistíte, že nabídka metod je tak veliká, že vám z toho půjde hlava kolem. A ještě větší překvapení vás může čekat, když se podíváte na ceník. Kdybyste totiž chtěli absolvovat všechny nabízené metody, tak by vám na to možná nestačila ani výplata.

Nedokážu posoudit, zdali je cena takové služby úměrná či neúměrná. Ale někdy se šplhá i do tisícových částek za hodinu, což mě jistě dáte za pravdu, že si nemůže dovolit každý. Takže ve mně narůstá takový zvláštní pocit, že je to zase jenom něco pro movité.

Můžete mi namítnout, že je to otázka volby a bude v tom jistě velký kus pravdy, člověk utratí peníze za daleko nepotřebnější věci, tak proč neinvestovat tímto směrem. A i s tímto tvrzením nezbývá než souhlasit. Ostatně každý je strůjcem svého štěstí a to, jakou cestu si k jeho nalezení zvolí, je jenom jeho věc…

 
Reklama
 

Proč je to Duchovno tak drahé VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Proč je to Duchovno tak drahé

Proč je to Duchovno tak drahé AUTOR:

km

Proč je to Duchovno tak drahé DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním!

Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním!

Domácí mazlíčci jsou úžasnými společníky. Když se vrátíme domů, láskyplně nás vítají a mají radost, že jsme opět s nimi. Co nás ale také může přivítat, je silný zápach. Řeč je o kočičích záchodcích, které se za dobu naší nepřítomnosti stačily zaplnit. (celý článek)

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

VÝCHODNÍ MORAVA – Adventní a předvánoční atmosféra je všudypřítomná. Těšení na nejoblíbenější svátky v roce můžou pomoci zkrátit akce na Východní Moravě. (celý článek)

Pes pokousal své majitele

Pes pokousal své majitele

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Policisté museli psa zastřelit. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )