Proč je to Duchovno tak drahé

Jistě se mnou budete souhlasit, že žít plnohodnotný život něco obnáší. A není to v žádném případě míněno po materiální stránce. Každý člověk je jedinečný, má svou hodnotu a měl by pěstovat úctu k sobě i druhým. Ale to je jenom základ toho, aby si utřídil, co vlastně v životě chce a kam jeho kroky směřují. V určité fázi svého vývoje může narazit na „něco neuchopitelného“, co si sám nebude moci vysvětlit a s čím zákonitě bude potřebovat pomoci.

Naskýtají se mu vždy dvě cesty a někdy i více. Buď se svým vlastním úsilím, pomocí různých životních situací a karambolů dostane k cíli své cesty sám, nebo si vezme někoho na pomoc. Musím vám upřímně říci, že s různými „rádci a pomocníky“ se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Vybrat si pro sebe to optimální vás může stát nejen úsilí, ale jak jsem zjistila, i spoustu penízek. Nic proti službě, každá má být po právu ohodnocena a zaplacena, o tom není žádných pochyb. Jde o to, abyste zbytečně neplatili za to, co už dávno víte.

Když začnete totiž hledat, zjistíte, že nabídka metod je tak veliká, že vám z toho půjde hlava kolem. A ještě větší překvapení vás může čekat, když se podíváte na ceník. Kdybyste totiž chtěli absolvovat všechny nabízené metody, tak by vám na to možná nestačila ani výplata.

Nedokážu posoudit, zdali je cena takové služby úměrná či neúměrná. Ale někdy se šplhá i do tisícových částek za hodinu, což mě jistě dáte za pravdu, že si nemůže dovolit každý. Takže ve mně narůstá takový zvláštní pocit, že je to zase jenom něco pro movité.

Můžete mi namítnout, že je to otázka volby a bude v tom jistě velký kus pravdy, člověk utratí peníze za daleko nepotřebnější věci, tak proč neinvestovat tímto směrem. A i s tímto tvrzením nezbývá než souhlasit. Ostatně každý je strůjcem svého štěstí a to, jakou cestu si k jeho nalezení zvolí, je jenom jeho věc…

 
 

Proč je to Duchovno tak drahé VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Proč je to Duchovno tak drahé

Proč je to Duchovno tak drahé AUTOR:

km

Proč je to Duchovno tak drahé DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Pozvánka na víkend 27. 4 - 27. 4. 2018

Pozvánka na víkend 27. 4 - 27. 4. 2018

Tento víkend máte jedinečnou možnost zavítat na Jarní slavnosti, putování za tajemným hradem nebo na Den Země ve Starém Městě. (celý článek)

Slovácké léto 2018

Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely - Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto. (celý článek)

Nauč se říkat drogám ne!

Nauč se říkat drogám ne!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Žákům přednášel vedoucí katedry kriminologie. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )