Co všechno jsme schopni ukrást

Co všechno jsme schopni ukrást, co všechno se nám hodí? Tak donedávna jsem si myslela, že se krade jenom v obchodech, i když i to je pro mě nepochopitelné.

Že jsme tím pověstní i ve světě, už také není žádnou novinkou. Jak se otevřely po revoluci hranice, tak jsme brzy ukázali světu, co jsme zač. Obchodníci by mohli napsat knihu o tom, co všechno jsou schopni zákazníci strčit pod kabát nebo nenápadně do tašky. Záměrně špatně zváženým ovocem počínaje a vyměněnou levnou pastou za dražší konče. Asi bychom těžko hledali něco, co ještě nebylo ukradeno.

Přesto jsem nedávno vyslechla historku, která mě dostala do kolen. Kamarádka pracuje v cukrárně a stěžovala si, že jí zákazníci už úplně rozkradli konvičky na čaj a různé dekorace na stolech. Poslouchali jsme to s podivem, ale to jsme ještě nevěděli, že v příštích dnech bude ještě hůř.

Jednoho rána zjistila, že jí chybí už i štětka na záchod. Nevěřili jsme svým očím a já jsem si hlavně vůbec neuměla představit, jak dotyčná osoba tu inkriminovanou věc odnesla, kam si tu špinavou štětku strčila… Má fantazie pracovala na plné obrátky, ale radši jsem si to ani nechtěla představovat. Když jsem to vyprávěla jedné své známé, tak se jen usmála a s ledovým klidem mi řekla, že to ještě nic není, že v jednom fitcentru, kam chodí cvičit, se prý dokonce ztrácejí i závěsné deodoranty, umístěné přímo v míse…

Stačí vám to nebo mám pokračovat? Co nás vede k takovým nechutnostem, copak jsme na tom opravdu tak špatně, že musíme krást už i na záchodě?

 
 

Co všechno jsme schopni ukrást VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Co všechno jsme schopni ukrást

Co všechno jsme schopni ukrást AUTOR:

km

Co všechno jsme schopni ukrást DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem

Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem

VÝCHODNÍ MORAVA – Poslední dny června – ale také školního roku – nabízejí na Východní Moravě spoustu zábavy. Platí to i pro počátek prázdnin. (celý článek)

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Pozvánka na víken 13.-15.dubna 2018

Na tento víkend jsme pro Vás vybrali 2 akce v okolí Uherského Hradiště. Jedna akce Vám zpříjemní sobotní den, ve kterém se můžete v historii vrátit do času zbraní a ještě si k tomu pochutnat na výborném guláši. A druhou pozvánku jsme věnovali Slováckému divadlu, které Vás svou novinku určitě pobaví. (celý článek)

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

Východní Morava: prvomájové oslavy, šanson ve Zvonici, dračí lodě

VÝCHODNÍ MORAVA – Květen začne tradičním Svátkem práce, který je dnem volna. Na Východní Moravě se ponese ve znamení mnoha prvomájových akcí. Pestré budou i další dny. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )