Co všechno jsme schopni ukrást

Co všechno jsme schopni ukrást, co všechno se nám hodí? Tak donedávna jsem si myslela, že se krade jenom v obchodech, i když i to je pro mě nepochopitelné.

Že jsme tím pověstní i ve světě, už také není žádnou novinkou. Jak se otevřely po revoluci hranice, tak jsme brzy ukázali světu, co jsme zač. Obchodníci by mohli napsat knihu o tom, co všechno jsou schopni zákazníci strčit pod kabát nebo nenápadně do tašky. Záměrně špatně zváženým ovocem počínaje a vyměněnou levnou pastou za dražší konče. Asi bychom těžko hledali něco, co ještě nebylo ukradeno.

Přesto jsem nedávno vyslechla historku, která mě dostala do kolen. Kamarádka pracuje v cukrárně a stěžovala si, že jí zákazníci už úplně rozkradli konvičky na čaj a různé dekorace na stolech. Poslouchali jsme to s podivem, ale to jsme ještě nevěděli, že v příštích dnech bude ještě hůř.

Jednoho rána zjistila, že jí chybí už i štětka na záchod. Nevěřili jsme svým očím a já jsem si hlavně vůbec neuměla představit, jak dotyčná osoba tu inkriminovanou věc odnesla, kam si tu špinavou štětku strčila… Má fantazie pracovala na plné obrátky, ale radši jsem si to ani nechtěla představovat. Když jsem to vyprávěla jedné své známé, tak se jen usmála a s ledovým klidem mi řekla, že to ještě nic není, že v jednom fitcentru, kam chodí cvičit, se prý dokonce ztrácejí i závěsné deodoranty, umístěné přímo v míse…

Stačí vám to nebo mám pokračovat? Co nás vede k takovým nechutnostem, copak jsme na tom opravdu tak špatně, že musíme krást už i na záchodě?

 
Reklama
 

Co všechno jsme schopni ukrást VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Co všechno jsme schopni ukrást

Co všechno jsme schopni ukrást AUTOR:

km

Co všechno jsme schopni ukrást DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Pes pokousal své majitele

Pes pokousal své majitele

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Policisté museli psa zastřelit. (celý článek)

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

VÝCHODNÍ MORAVA – Nejkrásnější svátky v roce jsou takříkajíc „za dveřmi.“ Kdo nechce Vánoce strávit jen doma či návštěvách, pro něj má Východní Morava řadu pozvánek. Třeba na 2. svátek vánoční, na Štěpána, který letos připadá na úterý. (celý článek)

S nožem v ruce požadoval peníze

S nožem v ruce požadoval peníze

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Poznáváte muže na fotografiích? (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )