Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší

Za pouhé dvě hodiny být štíhlejší o 20 centimetrů, co vy na to, milé dámy, to by se na léto hodilo asi každé z nás. Že to nejde, no já si myslím, že jo. V současnosti to podle letáčku, který se mi dostal do rukou, tuto zázračnou metodu nabízí EPAM CLINIC v Uherském Hradišti.

Speciální ošetření zahrnuje zabalení klienta do 26 obinadel, která jsou namočena v bahně bohatém na vzácné minerály z Mrtvého moře. Tato unikátní kombinace zpevňuje uvolněnou pokožku a obnovuje její elasticitu. Tím zeštíhluje partie, ve kterých se nám nejvíce ukládá tuk. Zdá se to neuvěřitelné, ale domů se budete vracet o 20 cm štíhlejší. Vaše kůže bude pevná, pružná a zbavená veškerých škodlivin. Bez rozdílu velikosti, váhy nebo věku, na což si dámy nejvíce stěžují, se vám nádherně vytvaruje postava. Kde že je přitažlivost zemská. Bahno z Mrtvého moře se plně vstřebá a kůže díky tomu získá jemnost a sametovou hebkost.

Nejenom že se očistíte, zeštíhlíte, ale co je hlavní, „omládnete“ a kvůli tomu to přece všechno děláme, že? Ošetření skýtá dokonalou detoxikaci a průměr ztracených 20 až 30 centimetrů je skutečně viditelný už při prvním ošetření. Zábal pomůže každému, kdo touží zkrotit neposlušné partie a vykázat je do patřičných mezí. Nejde jenom o zeštíhlení, zábal má i jedinečné léčebné účinky a velmi příznivě ovlivňuje imunitní systém.

Zní to možná neuvěřitelně, ale EPAM CLINIC poskytuje na svou metodu 100% garanci a ženy, které ji vyzkoušely, neskrývaly nadšení. Ztráta vydrží minimálně 30 dnů, takže je ideální na léto, plesovou sezónu nebo jiné společenské události.

Tak co, milé dámy, jdete do toho? Nezbývá, než to vyzkoušet, co říkáte, je to na Vás…

 
 

Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší

Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší AUTOR:

km

Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

VÝCHODNÍ MORAVA – V červenci vyrazili do terénu značkaři Klubu českých turistů, aby vyznačili trasy zahrnuté do systému stezek cyrilometodějského putování. Do dnešního dne je vyznačeno více než sto kilometrů trasy, všech 315 kilometrů chtějí značkaři zvládnout do konce letošního léta. (celý článek)

Po vandalovi pátrají policisté

Po vandalovi pátrají policisté

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Napáchal škodu přesahující devět tisíc korun. (celý článek)

Slovácké léto 2018

Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely - Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )