Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší

Za pouhé dvě hodiny být štíhlejší o 20 centimetrů, co vy na to, milé dámy, to by se na léto hodilo asi každé z nás. Že to nejde, no já si myslím, že jo. V současnosti to podle letáčku, který se mi dostal do rukou, tuto zázračnou metodu nabízí EPAM CLINIC v Uherském Hradišti.

Speciální ošetření zahrnuje zabalení klienta do 26 obinadel, která jsou namočena v bahně bohatém na vzácné minerály z Mrtvého moře. Tato unikátní kombinace zpevňuje uvolněnou pokožku a obnovuje její elasticitu. Tím zeštíhluje partie, ve kterých se nám nejvíce ukládá tuk. Zdá se to neuvěřitelné, ale domů se budete vracet o 20 cm štíhlejší. Vaše kůže bude pevná, pružná a zbavená veškerých škodlivin. Bez rozdílu velikosti, váhy nebo věku, na což si dámy nejvíce stěžují, se vám nádherně vytvaruje postava. Kde že je přitažlivost zemská. Bahno z Mrtvého moře se plně vstřebá a kůže díky tomu získá jemnost a sametovou hebkost.

Nejenom že se očistíte, zeštíhlíte, ale co je hlavní, „omládnete“ a kvůli tomu to přece všechno děláme, že? Ošetření skýtá dokonalou detoxikaci a průměr ztracených 20 až 30 centimetrů je skutečně viditelný už při prvním ošetření. Zábal pomůže každému, kdo touží zkrotit neposlušné partie a vykázat je do patřičných mezí. Nejde jenom o zeštíhlení, zábal má i jedinečné léčebné účinky a velmi příznivě ovlivňuje imunitní systém.

Zní to možná neuvěřitelně, ale EPAM CLINIC poskytuje na svou metodu 100% garanci a ženy, které ji vyzkoušely, neskrývaly nadšení. Ztráta vydrží minimálně 30 dnů, takže je ideální na léto, plesovou sezónu nebo jiné společenské události.

Tak co, milé dámy, jdete do toho? Nezbývá, než to vyzkoušet, co říkáte, je to na Vás…

 
 

Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší

Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší AUTOR:

km

Za 2 hodiny o 20 cm štíhlejší DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Důchod vyzvedla neoprávněně

Důchod vyzvedla neoprávněně

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Ženě hrozí až dvouleté vězení. (celý článek)

Žízeň zaháněli alkoholem

Žízeň zaháněli alkoholem

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidiči se posilňovali alkoholem. (celý článek)

Prodložený červencový víkend

Prodložený červencový víkend

Příjemné letní teplé dny už jsou tady a proto Vás zveme na příjemné posezení u čerstvě grilovaných specialit pro celou rodinu, oslavu SDH v Lipově, ale také na cyklovýlet, díky kterému poznáte spoustu krásných míst v okolí. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )