Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny

Krása ženy je nepopsatelná a nejhezčí na tom je, že jsme přitom každá jiná. A víte, proč tomu tak je? No, protože máme tolik možností na výběr. Každé z nás totiž sedne něco jiného, ať už jde o krémy nebo různé kosmetické přípravky.

Ale pro mě je naprostou novinkou, že krásné pleti se dá docílit i pomocí akupunktury. Kosmetická metoda skrývající se v napichování akupunkturních bodů na obličeji je pro mě opravdovou třešničkou na dortu. Jistě se mnou budete souhlasit, že vnější krása úzce souvisí s tou vnitřní. Jde totiž o jeden celek, kůže tvoří samostatný orgán a péče o ni by měla patřit mezi každodenní milou povinnost ženy. Tedy pokud jí na svém vzhledu aspoň trochu záleží.

A jak to všechno teda funguje? Prostřednictvím jehel se přivede krev a energie čchi do oblasti povadlé pleti, váčků pod očima, vrásek nebo hyperpigmentace. Čchi obnoví vaši tvorbu tolik potřebného kolagenu, pleť se vypne, získá úžasnou pružnost a nádherný mladistvý vzhled. Krůček po krůčku docílíte nevšedních výsledků a budete doslova zářit. Celé ošetření vám zabere zhruba hodinu, a to včetně diagnostiky.

Tato úžasná technika má své kořeny v tradiční čínské medicíně a vyzkoušet ji může beze strachu každá žena.

Tak milé dámy, co vy na to? Jistě se teď ptáte, kde tuto čistě přírodní krásu pořídíte? Můžu vám k tomu říct pouze to, že mě k téhle technice přivedla kamarádka, která mě překvapila svým úžasným vzhledem. Na můj dotaz, jakou používá kosmetiku, mně odpověděla, že „žádnou“. Že pouze absolvovala „kosmetickou akupunkturu“ u paní Holznerové v její provozovně ve Zdravé kráse na Obzoru v Uherském Hradišti.

 
 

Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny

Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny AUTOR:

km

Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

VÝCHODNÍ MORAVA – Blíží se léto, a tak nabídka akcí, zejména pod širou oblohou, je na Východní Moravě opravdu pestrá. (celý článek)

Zebra se za Tebe nerozhlédne!

Zebra se za Tebe nerozhlédne!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Dětem jsme připomínali zásady správného přecházení vozovky. (celý článek)

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet vozidla s chodkyní? (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )