Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny

Krása ženy je nepopsatelná a nejhezčí na tom je, že jsme přitom každá jiná. A víte, proč tomu tak je? No, protože máme tolik možností na výběr. Každé z nás totiž sedne něco jiného, ať už jde o krémy nebo různé kosmetické přípravky.

Ale pro mě je naprostou novinkou, že krásné pleti se dá docílit i pomocí akupunktury. Kosmetická metoda skrývající se v napichování akupunkturních bodů na obličeji je pro mě opravdovou třešničkou na dortu. Jistě se mnou budete souhlasit, že vnější krása úzce souvisí s tou vnitřní. Jde totiž o jeden celek, kůže tvoří samostatný orgán a péče o ni by měla patřit mezi každodenní milou povinnost ženy. Tedy pokud jí na svém vzhledu aspoň trochu záleží.

A jak to všechno teda funguje? Prostřednictvím jehel se přivede krev a energie čchi do oblasti povadlé pleti, váčků pod očima, vrásek nebo hyperpigmentace. Čchi obnoví vaši tvorbu tolik potřebného kolagenu, pleť se vypne, získá úžasnou pružnost a nádherný mladistvý vzhled. Krůček po krůčku docílíte nevšedních výsledků a budete doslova zářit. Celé ošetření vám zabere zhruba hodinu, a to včetně diagnostiky.

Tato úžasná technika má své kořeny v tradiční čínské medicíně a vyzkoušet ji může beze strachu každá žena.

Tak milé dámy, co vy na to? Jistě se teď ptáte, kde tuto čistě přírodní krásu pořídíte? Můžu vám k tomu říct pouze to, že mě k téhle technice přivedla kamarádka, která mě překvapila svým úžasným vzhledem. Na můj dotaz, jakou používá kosmetiku, mně odpověděla, že „žádnou“. Že pouze absolvovala „kosmetickou akupunkturu“ u paní Holznerové v její provozovně ve Zdravé kráse na Obzoru v Uherském Hradišti.

 
Reklama
 

Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny

Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny AUTOR:

km

Omlazovací kúra podle staré čínské medicíny DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Hledáme Miladu Němcovou

Hledáme Miladu Němcovou

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Při pátrání žádáme o pomoc veřejnost. (celý článek)

Velehradská literární pouť

Velehradská literární pouť

VELEHRAD – Na poutním místě Velehradě se v sobotu 25. listopadu poprvé uskuteční literární pouť. Hlavním tématem programu bude odkaz života a díla básníka a překladatele Jana Zahradníčka. Součástí pouti bude mše svatá, po níž bude následovat seminární a besední program. (celý článek)

Východní Morava bude bavit i v roce 2018

Východní Morava bude bavit i v roce 2018

VÝCHODNÍ MORAVA – I roce 2018 bude Východní Morava bavit. A to hned od prvních dnů. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )