Božský zdroj

Co je „ Božský zdroj“, kladete si také sem tam tuto otázku? Věřte, že odpověď je blíž než si myslíte a bude velmi jednoduchá. Jen ji jaksi při současném uspěchaném životním stylu moc nevnímáme. Všichni jsme totiž tvůrci i ničitelé zároveň. To, co vysíláme i přijímáme, je z hlediska kvantové fyziky čistá energie. Možná se vám to nezdá, ale vlastníme veškerou sílu, kterou potřebujeme k tomu, abychom učinili ve svém životě potřebné změny, pro něž se rozhodneme. Vše je totiž spojeno se vším. Máme jednu realitu a přitom mnoho možností. Každý prožíváme své emoce po svém, s některými z nás to neustále cloumá a s jinými nehnne vůbec nic. Jsme totiž jedinečné bytosti a právě naše emoce nás spojují s vesmírem.

Určitě jsem vás teď zahltila spoustou zajímavých informací a to zdaleka, co se týká této tématiky, nejsou všechny. Jestli vás článek zaujal, mám pro vás neobyčejný seminář s názvem „Božský zdroj“. Připravuje se na středu 11. 8. 2010 v Ezoterickém centru Avalon v Uherském Hradišti a přednášet bude Ing. Petr Nio Fojtík. Začátek je v 17.00 hodin a cena semináře je 140 Kč.

Dozvíte se, jak můžete ovlivňovat a kvalitně zlepšovat svůj život, jak ho pevně uchopit a řídit podle vlastních představ. Věřím, že infornmace, které se zde dozvíte, budete následně uplatňovat ve svém životě a můžete tak sami posoudit pravdivost všech slov Ing. Petra Nio Fojtíka. Všichni jste srdečně zváni!

 
Reklama
 

Božský zdroj AUTOR:

km

Božský zdroj DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Velehradská literární pouť

Velehradská literární pouť

VELEHRAD – Na poutním místě Velehradě se v sobotu 25. listopadu poprvé uskuteční literární pouť. Hlavním tématem programu bude odkaz života a díla básníka a překladatele Jana Zahradníčka. Součástí pouti bude mše svatá, po níž bude následovat seminární a besední program. (celý článek)

Loupežné přepadení je objasněno

Loupežné přepadení je objasněno

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Muži hrozí až desetileté vězení. (celý článek)

Hotelový fantom dopaden!

Hotelový fantom dopaden!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pátrání po padesátiletém muži je ukončeno. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )