Božský zdroj

Co je „ Božský zdroj“, kladete si také sem tam tuto otázku? Věřte, že odpověď je blíž než si myslíte a bude velmi jednoduchá. Jen ji jaksi při současném uspěchaném životním stylu moc nevnímáme. Všichni jsme totiž tvůrci i ničitelé zároveň. To, co vysíláme i přijímáme, je z hlediska kvantové fyziky čistá energie. Možná se vám to nezdá, ale vlastníme veškerou sílu, kterou potřebujeme k tomu, abychom učinili ve svém životě potřebné změny, pro něž se rozhodneme. Vše je totiž spojeno se vším. Máme jednu realitu a přitom mnoho možností. Každý prožíváme své emoce po svém, s některými z nás to neustále cloumá a s jinými nehnne vůbec nic. Jsme totiž jedinečné bytosti a právě naše emoce nás spojují s vesmírem.

Určitě jsem vás teď zahltila spoustou zajímavých informací a to zdaleka, co se týká této tématiky, nejsou všechny. Jestli vás článek zaujal, mám pro vás neobyčejný seminář s názvem „Božský zdroj“. Připravuje se na středu 11. 8. 2010 v Ezoterickém centru Avalon v Uherském Hradišti a přednášet bude Ing. Petr Nio Fojtík. Začátek je v 17.00 hodin a cena semináře je 140 Kč.

Dozvíte se, jak můžete ovlivňovat a kvalitně zlepšovat svůj život, jak ho pevně uchopit a řídit podle vlastních představ. Věřím, že infornmace, které se zde dozvíte, budete následně uplatňovat ve svém životě a můžete tak sami posoudit pravdivost všech slov Ing. Petra Nio Fojtíka. Všichni jste srdečně zváni!

 
 

Božský zdroj AUTOR:

km

Božský zdroj DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Nauč se říkat drogám ne!

Nauč se říkat drogám ne!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Žákům přednášel vedoucí katedry kriminologie. (celý článek)

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

VÝCHODNÍ MORAVA – Blíží se léto, a tak nabídka akcí, zejména pod širou oblohou, je na Východní Moravě opravdu pestrá. (celý článek)

Řidiče přemohla únava

Řidiče přemohla únava

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Nehoda na silnici I/50 zkomplikovala dopravu. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )