Kurz medové masáže

Jistě mi dáte za pravdu, že masáže patří k nepříjemnějším záležitostem v životě. Nechat se hýčkat a rozmazlovat příjemnými doteky si rád dopřeje asi každý z nás. A co tak se masáž naučit a aplikovat ji jak na sebe, tak na své nejbližší? Masérských kurzů bychom asi našli velké množství, já jsem pro vás tentokrát vybrala kurz „Medových masáží“. Kurz bude probíhat ve čtvrtek 15. 7. 2010 v prostorách masérny Na Pavlači v Uherském Hradišti.

Kurz je určen masérům i laické veřejnosti, může přijít každý, koho tento kurz oslovil a zaujal. Účinky medových masáží mají velmi bohatou historii a praktikují se prakticky od nepaměti. Už naši staří předkové moc dobře věděli, na co med používat a co s ním léčit. Medová masáž má silné detoxikační účinky a celkově oživuje lidský organismus. Je vhodná při stresu, vyčerpání či při onemocnění nervového systému. Může dokonce pomáhat při léčení některých orgánů, výborná je při alergiích a revmatismu. Skvěle zabírá i při žaludečních a střevních potížích, při chronické rýmě. Své nezastupitelné místo má i při ženských potížích.

Našli bychom toho o medu bezpochyby mnohem více, tento přírodní lék je takové naše zlato. A co si budeme povídat, výborný je i v různých kosmetických maskách a zábalech.

Lektorkou kurzu „Medových masáží“ je paní Mirka Resslerová.

Všichni jste srdečně zváni!

Kurz „Medových masáží“
masérna Na Pavlači
Sloupského 55
Uherské Hradiště

Začátek:13:00 hod.
Konec:17:30 hod.

Cena kurzu je 1 000 Kč.

 
 

Kurz „Medových masáží“ AUTOR:

km

Kurz „Medových masáží“ DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Kdo ukradl peníze?

Kdo ukradl peníze?

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Po zloději pátrají policisté z Uherského Brodu. (celý článek)

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

I tento víkend Vám nabízíme ty nejlepší akce z okolí Uherského Hradiště. Příjemné dny můžete strávit nejen v Buchlovickém amfiteátru, ale program plný zábavy je pro Vás připraven i v Uherském Brodě na festivalu. (celý článek)

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

VÝCHODNÍ MORAVA – Blíží se léto, a tak nabídka akcí, zejména pod širou oblohou, je na Východní Moravě opravdu pestrá. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )