Numerologie aneb co nám říkají čísla

Zajímavou besedu pro vás připravují v Ezoterickém centru Avalon v Uherském Hradišti. Beseda má název „Praktická numerologie, použití čísel v každodenním životě aneb co nám říkají čísla“. Jaká je vibrace čísel ve vztahu k barvám a čarám, numerologie ve spojení s barevným systémem Aura-soma a spoustu jiných cenných informací vám zde přiblíží pan Mirek Kočí. Numerologii se věnuje už delší dobu a rád se s vámi o své zkušenosti podělí.

Beseda se koná ve čtvrtek 8. 7. 2010 v 17.00 hodin, vstupné je 160 Kč. Dozvíte se o využití numerologie při určení příznivých dnů či měsíců, naučíte se praktická cvičení ve vztahu čísel a barev k astrologii.

Obor Numerologie je velmi atraktivní a i v historii měl své nezastupitelné místo. Spousta lidí se bez ní neobejde ani dnes. Většina z nás ji využívá před důležitým životním rozhodnutím a při plánování své budoucnosti. Její využití je ale mnohem širší, velmi důležitý je i hlubší vhled do vaší osobnosti.
Nemusí se to vše týkat jenom vás, může jít o další lidi ve vašem životě. Můžete například zjistit, proč se s některými lidmi nemáte rádi nebo proč vás naopak jiní přitahují. Dokážete potom lépe poznat sebe sama, což je nejlepší klíč k úspěšné komunikaci. Numerologii můžete využít i k rozhodnutím týkajících se vášeho podniku nebo firmy, ať už ji máte nebo ji hodláte teprve založit. A pokud se ji naučíte správně používat bude vám nápomocna i v jiných směrech vašeho života. Pokud vás Numerologie a její využití v životě zajímá, přijďte na tuto zajímavou besedu. Všichni jste srdečně zváni!

 
Reklama
 

Numerologie - co nám říkají čísla AUTOR:

km

Numerologie - co nám říkají čísla DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Fantom hotelů

Fantom hotelů

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Muž si z hotelů odnáší televizory. (celý článek)

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

VÝCHODNÍ MORAVA – Adventní a předvánoční atmosféra je všudypřítomná. Těšení na nejoblíbenější svátky v roce můžou pomoci zkrátit akce na Východní Moravě. (celý článek)

Někteří vyjeli opilí

Někteří vyjeli opilí

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Za volant usedla sedmnáctiletá dívka. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )