Numerologie aneb co nám říkají čísla

Zajímavou besedu pro vás připravují v Ezoterickém centru Avalon v Uherském Hradišti. Beseda má název „Praktická numerologie, použití čísel v každodenním životě aneb co nám říkají čísla“. Jaká je vibrace čísel ve vztahu k barvám a čarám, numerologie ve spojení s barevným systémem Aura-soma a spoustu jiných cenných informací vám zde přiblíží pan Mirek Kočí. Numerologii se věnuje už delší dobu a rád se s vámi o své zkušenosti podělí.

Beseda se koná ve čtvrtek 8. 7. 2010 v 17.00 hodin, vstupné je 160 Kč. Dozvíte se o využití numerologie při určení příznivých dnů či měsíců, naučíte se praktická cvičení ve vztahu čísel a barev k astrologii.

Obor Numerologie je velmi atraktivní a i v historii měl své nezastupitelné místo. Spousta lidí se bez ní neobejde ani dnes. Většina z nás ji využívá před důležitým životním rozhodnutím a při plánování své budoucnosti. Její využití je ale mnohem širší, velmi důležitý je i hlubší vhled do vaší osobnosti.
Nemusí se to vše týkat jenom vás, může jít o další lidi ve vašem životě. Můžete například zjistit, proč se s některými lidmi nemáte rádi nebo proč vás naopak jiní přitahují. Dokážete potom lépe poznat sebe sama, což je nejlepší klíč k úspěšné komunikaci. Numerologii můžete využít i k rozhodnutím týkajících se vášeho podniku nebo firmy, ať už ji máte nebo ji hodláte teprve založit. A pokud se ji naučíte správně používat bude vám nápomocna i v jiných směrech vašeho života. Pokud vás Numerologie a její využití v životě zajímá, přijďte na tuto zajímavou besedu. Všichni jste srdečně zváni!

 
 

Numerologie - co nám říkají čísla AUTOR:

km

Numerologie - co nám říkají čísla DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Za nehodami stála nepozornost

Za nehodami stála nepozornost

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Čtyři lidé skončili v nemocnici. (celý článek)

Strážnické slavnosti 2018

Strážnické slavnosti 2018

Již tento víkend se koná 73. ročník mezinárodního folklórního festivalu. Strážnické slavnosti jsou jedny z nejznámějších mezinárodních akcí v širokém okolí. Letos přijedou také soubory z Mexika, indonéského ostrova Borneo, Maďarska, Číny a Ruska. Strážnický program je velmi pestrý a rozmanitý, na své si přijdou všichni návštěvníci. (celý článek)

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

Východní Morava zve na festival vína, Příběhy stromů či sraz vousáčů

VÝCHODNÍ MORAVA – Blíží se léto, a tak nabídka akcí, zejména pod širou oblohou, je na Východní Moravě opravdu pestrá. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )