Tajemství s Janou Chaloupkovou

Co si všechno můžeme představit pod slovem „tajemství“? Každý asi něco jiného, nenašli bychom člověka, který žádná tajemství nemá. Dovedete si představit, co by se stalo, kdyby se odhalila všechna tajemství? To by byla věc, možná bychom se dozvěděli i to, co nechceme. Nejedno tajemství můžete odhalit i na zajímavé besedě, která se chystá v Ezoterickém centru Avalon v Uherském Hradišti. Besedu povede Jana Chaloupková a koná se ve středu 7. 7. 2010.

Beseda na téma „Jak můžeme ovládat svůj vlastní život více než jsme si kdy dovedli představit“ vám ukáže, jak odhalením různých tajemství můžete dosáhnout naprosté spokojenosti a nalézt cestu k osobnímu naplnění. Naučíte se pracovat s „nástěnkou vizí“ a vyzkoušíte si, jak velkou moc má síla přitažlivosti. Dostanete cenné rady jak pracovat s energií síly přitažlivosti, jak změnit svá stará „mentální nastavení“, právě ty nám totiž často brání posunout se ve svém vývoji o kousek dál. Během besedy se můžete přesvědčit o pravdivosti některých ověřených příkladů, které zde budou předvedeny. Čekají vás i velmi zajímavé životní příběhy z praktického života. Slovo tajemství působí samo o sobě neskutečně přitažlivě a málokdo mu odolá. Vy máte jedinečnou příležitost podlehnout jeho vábení a nechat se vést…

Začátek: 17.00 hodin
Vstupné: 180 Kč

 
 

Tajemství s Janou Chaloupkovou AUTOR:

Marie Kršková
Spokojená majitelka obchodu s oblečením.

Tajemství s Janou Chaloupkovou DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Dny lidí dobré vůle a pouť ve Velehradě

Dny lidí dobré vůle a pouť ve Velehradě

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Upozorňujeme na dopravní omezení a úplné uzavírky. (celý článek)

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet cyklistky s chodcem? (celý článek)

Prodložený červencový víkend

Prodložený červencový víkend

Příjemné letní teplé dny už jsou tady a proto Vás zveme na příjemné posezení u čerstvě grilovaných specialit pro celou rodinu, oslavu SDH v Lipově, ale také na cyklovýlet, díky kterému poznáte spoustu krásných míst v okolí. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )