Tajemství s Janou Chaloupkovou

Co si všechno můžeme představit pod slovem „tajemství“? Každý asi něco jiného, nenašli bychom člověka, který žádná tajemství nemá. Dovedete si představit, co by se stalo, kdyby se odhalila všechna tajemství? To by byla věc, možná bychom se dozvěděli i to, co nechceme. Nejedno tajemství můžete odhalit i na zajímavé besedě, která se chystá v Ezoterickém centru Avalon v Uherském Hradišti. Besedu povede Jana Chaloupková a koná se ve středu 7. 7. 2010.

Beseda na téma „Jak můžeme ovládat svůj vlastní život více než jsme si kdy dovedli představit“ vám ukáže, jak odhalením různých tajemství můžete dosáhnout naprosté spokojenosti a nalézt cestu k osobnímu naplnění. Naučíte se pracovat s „nástěnkou vizí“ a vyzkoušíte si, jak velkou moc má síla přitažlivosti. Dostanete cenné rady jak pracovat s energií síly přitažlivosti, jak změnit svá stará „mentální nastavení“, právě ty nám totiž často brání posunout se ve svém vývoji o kousek dál. Během besedy se můžete přesvědčit o pravdivosti některých ověřených příkladů, které zde budou předvedeny. Čekají vás i velmi zajímavé životní příběhy z praktického života. Slovo tajemství působí samo o sobě neskutečně přitažlivě a málokdo mu odolá. Vy máte jedinečnou příležitost podlehnout jeho vábení a nechat se vést…

Začátek: 17.00 hodin
Vstupné: 180 Kč

 
Reklama
 

Tajemství s Janou Chaloupkovou AUTOR:

Marie Kršková
Spokojená majitelka obchodu s oblečením.

Tajemství s Janou Chaloupkovou DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Zloděj ukradl propanbutanové lahve

Zloděj ukradl propanbutanové lahve

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Způsobil škodu za necelých šest tisíc korun. (celý článek)

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

VÝCHODNÍ MORAVA – Nejkrásnější svátky v roce jsou takříkajíc „za dveřmi.“ Kdo nechce Vánoce strávit jen doma či návštěvách, pro něj má Východní Morava řadu pozvánek. Třeba na 2. svátek vánoční, na Štěpána, který letos připadá na úterý. (celý článek)

Nezvládla řízení

Nezvládla řízení

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Při nehodě se zranili čtyři lidé. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )