Cesty dějinami lidstva

Paní Bohumila Truhlářová měla před 15 lety vážný úraz a díky němu se jí dokonale převrátil svět. Do té doby žila spíš ten hmotný, který ji ale nikam neposunoval. Nutno ale dodat, že tehdy to ještě ani nepociťovala. Vychovávala děti a stavěla s manželem dům.

Velký obrat nastal až s výše zmiňovanou nehodou. Paní Bohumila tehdy strávila hodně času na lůžku a měla možnost hodně přemýšlet a dávat si věci a události do souvislosti. Stávala se mnohem vnímavější a její žebříček hodnot se začal velmi měnit. Dostávala takzvaně „shůry“ tolik informací, že nezbývalo nic jiného, než je hodit na papír. Paní Bohumila Truhlářová je autorkou 5 karmických učebnic a mnoha zajímavých seminářů.

Jeden takový praktický seminář s názvem „Cesty dějinami lidstva“ si pro vás nachystala na sobotu 15. 5. 2010 v Ezoterickém centru Avalon v Uherském Hradišti. Seminář se koná od 9.00 do 17.00 hodin. Cena semináře je 1200 Kč. K účasti na něm je potřeba se zaregistrovat a zaplatit zálohu 500,– Kč. www.avalon-uh.cz/registrace/.

A co se na semináři dozvíte? Samé zajímavé informace, budete mít možnost poznat techniku automatické kresby a psaní, seznámíte se typologií ENNEAGRAMU a dostanete spoustu cenných rad do života. Co se týká vztahů, dokonce se můžete ptát na to, jak a kde potkat toho pravého, nebo jak si vylepšit ten vztah současný. Nic nezůstane nezodpovězeno.

Na seminář si vezměte obrázkový časopis, nůžky, lepidlo, 2 čtvrtky tvrdého papíru A4 a papíry na psaní a kreslení. Budete totiž vyrábět svou vlastní koláž, z níž můžete vyčíst cestu vašeho životního poslání. Po semináři je možno si domluvit i osobní konzultaci. Všichni jste srdečně zváni!

 
Reklama
 

Cesty dějinami lidstva AUTOR:

km

Cesty dějinami lidstva DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

Východní Morava: na Štěpána nemusíte zůstávat doma

VÝCHODNÍ MORAVA – Nejkrásnější svátky v roce jsou takříkajíc „za dveřmi.“ Kdo nechce Vánoce strávit jen doma či návštěvách, pro něj má Východní Morava řadu pozvánek. Třeba na 2. svátek vánoční, na Štěpána, který letos připadá na úterý. (celý článek)

Jízdu nezvládla

Jízdu nezvládla

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidička i spolujezdec skončili v nemocnici. (celý článek)

S nožem v ruce požadoval peníze

S nožem v ruce požadoval peníze

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Poznáváte muže na fotografiích? (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )