Cesty dějinami lidstva

Paní Bohumila Truhlářová měla před 15 lety vážný úraz a díky němu se jí dokonale převrátil svět. Do té doby žila spíš ten hmotný, který ji ale nikam neposunoval. Nutno ale dodat, že tehdy to ještě ani nepociťovala. Vychovávala děti a stavěla s manželem dům.

Velký obrat nastal až s výše zmiňovanou nehodou. Paní Bohumila tehdy strávila hodně času na lůžku a měla možnost hodně přemýšlet a dávat si věci a události do souvislosti. Stávala se mnohem vnímavější a její žebříček hodnot se začal velmi měnit. Dostávala takzvaně „shůry“ tolik informací, že nezbývalo nic jiného, než je hodit na papír. Paní Bohumila Truhlářová je autorkou 5 karmických učebnic a mnoha zajímavých seminářů.

Jeden takový praktický seminář s názvem „Cesty dějinami lidstva“ si pro vás nachystala na sobotu 15. 5. 2010 v Ezoterickém centru Avalon v Uherském Hradišti. Seminář se koná od 9.00 do 17.00 hodin. Cena semináře je 1200 Kč. K účasti na něm je potřeba se zaregistrovat a zaplatit zálohu 500,– Kč. www.avalon-uh.cz/registrace/.

A co se na semináři dozvíte? Samé zajímavé informace, budete mít možnost poznat techniku automatické kresby a psaní, seznámíte se typologií ENNEAGRAMU a dostanete spoustu cenných rad do života. Co se týká vztahů, dokonce se můžete ptát na to, jak a kde potkat toho pravého, nebo jak si vylepšit ten vztah současný. Nic nezůstane nezodpovězeno.

Na seminář si vezměte obrázkový časopis, nůžky, lepidlo, 2 čtvrtky tvrdého papíru A4 a papíry na psaní a kreslení. Budete totiž vyrábět svou vlastní koláž, z níž můžete vyčíst cestu vašeho životního poslání. Po semináři je možno si domluvit i osobní konzultaci. Všichni jste srdečně zváni!

 
 

Cesty dějinami lidstva AUTOR:

km

Cesty dějinami lidstva DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet cyklistky s chodcem? (celý článek)

Ukradl i zámky

Ukradl i zámky

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Pachateli hrozí až dvouleté vězení (celý článek)

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

Dva jedinečné koncerty na tento víkend

I tento víkend Vám nabízíme ty nejlepší akce z okolí Uherského Hradiště. Příjemné dny můžete strávit nejen v Buchlovickém amfiteátru, ale program plný zábavy je pro Vás připraven i v Uherském Brodě na festivalu. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )